nabór2

GIMNASTYKA

23.11.2015

Sukces gdańskich gimnastyków na Mistrzostwa Polski w Radlinie!

Drużyna KS AZS AWFiS Gdańsk zajęła bardzo dobre 2 miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Polski które odbyły się w miniony weekend w śląskiej miejscowości Radlin!!! Zawodnicy, a jednocześnie studenci AWFiS wystąpili w składzie: Łukasz Borkowski, Sebastian Cecot, Adrian Łopatyński i Patryk Stencel.

W tym roku I miejsce przypadło drużynie klubu sportowego AZS AWF Kraków, a III miejsce należało do gospodarzy. W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Sebastian Cecot z notą 80,383, jednocześnie wygrywając III edycję Pucharu Polski Seniorów. Również w klasyfikacji generalnej podium należało do zawodników z Gdańska. Sebastian Cecot i Łukasz Borkowski uplasowali się na dwóch pierwszych miejscach. Zawodnikom dziękujemy za dobry występ i życzymy dalszych sukcesów!