nabór2

SZERMIERKA

9.05.2016

XIX „Turniej O Trójząb Neptuna” i VII Otwarte Mistrzostwa Gdańska

Rozgrywany wczoraj w Gdańsku dziewiętnasty turniej „O Trójząb Neptuna”, zaliczany do klasyfikacji Pucharu Polski we florecie kobiet zakończył się zwycięstwem Julii Walczyk (Zjednoczeni Pabianice), która w  finale pokonała wynikiem 14:12 Hannę Łyczbińską (KU AZS-UAM Poznań).

Równolegle rozegrano VII Otwarte Mistrzostwa Gdańska we florecie dzieci i młodzików, w których wzięło udział  138 zawodników, a Gdańszczanie triumfowali w kategorii dzieci.

WYNIKI XIX TURNIEJU „O TRÓJZĄB NEPTUNA”:

 

Półfinały:Hanna Łyczbińska (KU AZS-UAM Poznań) : Magdalena Knop (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:9, Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice) : Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań) 15:11

 

Finał: Julia Walczyk : Hanna Łyczbińska 14:12

 

Kolejność:
1. Julia Walczyk

2. Hanna Łyczbińska

3. Magdalena Knop i Martyna Synoradzka

5. Marta Łyczbińska (Budowlani Toruń)

6. Maria Vetulani (KU AZS-UAM Poznań)

7. Katarzyna Lachman (AZS AWF Poznań)

8. Monika Paliszewska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)

 

 

 

Wyniki VII Otwartych Mistrzostw Gdańska

 

Dzieci  (10-11 lat)

 

Dziewczęta:

1. Lena Piątkowska

2. Natalia  Lewandowska

3. Lena Langa (wszystkie UKS Atena Gdańsk) i Aleksandra Nowakowska (AZS-AWF Poznań)

………………………………………………………………………………………………..

5. Laura Szczechowska

7. Zuzanna Kędziora (obie UKS Atena)

 

Startowały 37 zawodniczki.

 

 

Chłopcy:

1. Tomasz Gorczyca

2. Michał Kul

3. Łukasz Kulpaczyński i Jan Pancer (wszyscy UKS Atena)

…………………………………………………………………………

6. Jakub Koczorowski

8. Idzi Duraj (obaj Atena)

 

Startowało 20 zawodników.

 

Młodzicy  (12-14 lat)

 

Dziewczęta:

1. Aleksandra Wieczorek (AZS AWF Poznań)

2. Marta Oklińska

3. Malwina Kołodziejczyk (obie UKS Atena) i Barbara Wierzchowska (UKS De La Salle Gdańsk)

………………………………………………………………..

5. Oliwia Dębicka

6. Joanna Toporska

8. Laura Szmit (wszystkie Atena)

 

Startowało 38 zawodniczek.

 

Chłopcy:

1. Szymon Mlicki (UKS MDK 5 Bydgoszcz)

2. Adam Podralski

3. Adam Chtioui (Budowlani Toruń) i Szymon Pichłacz (UKS MDK-5 Bydgoszcz)

……………………………………………………

5. Adam Świerzyński

6. Piotr Kaśków (obaj UKS Atena Gdańsk)

Startowało 41 zawodników.

Archiwa