nabór2

TENIS STOŁOWY

W 21 kolejce Lotto Superligi podopieczni Piotra Szafranka zmierzyli się na wyjeździe z Poltarex Pogoń Lębork.

Przed tym meczem było wiadomo, że jako lider rozgrywek pokonamy ostatnią drużynę tabeli za 3 punkty to wygramy rundę zasadniczą Lotto Superligi i do fazy play off przystąpimy z 1 miejsca.

Po 60 minutach gry Akademicy w składzie Wang Yang, Mattias Oversjo, Patryk Zatówka pokonali drużynę z Lęborka 3:0, nie tracąc nawet seta.

W poniedziałek 15 maja Unia AZS AWFiS Gdańsk wybiera się do Grodziska Mazowieckiego. Dla Gdańszczan tem mecz nie ma większego znaczenia, a dla ekipy Tomasza Redzimskiego wręcz przeciwnie. Przed ostanią kolejką mają tyle samo punktów, co KS Decorglass Działdowo i walczą o 2 miejsce w tabeli.

Fazę play off zaczniemy meczem wyjazdowym 19 maja z Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz, a rewanż zagramy na terenie AWFiS w Gdańsku 6 czerwca 2017r.

Trzeba nadmienić, że w rundzie zasadniczej podopieczni Zbigniewa Leszczyńskiego jako jedyni dwukrotnie ograli Gdańszczan i to za 6 punktów więc wskazać faworyta tego dwumeczu jest bardzo trudno.

Powiedzieć można jedno, że naszym zawodnikom nie „leżą” stylowo zawodnicy spod znaku Gwiazdy.

Zapowiada się bardzo ciekawie i już teraz zapraszamy na mecz półfinałowy 6 czerwca na hale widowiskowo – sportową AWFiS Gdańsk.

Wstęp wolny.

Archiwa