nabór2

Przedstawiamy mapę poglądową rozmieszczenia stanowisk KS AZS AWFiS podczas Gdańskiej edycji Festiwalu Sportu dla Dzieci Wannado.
Zapraszamy na parking wokół Hali Widowiskowo Sportowej AWFiS – wjazd od ulicy Grunwaldzkiej. Nasza ochrona Was pokieruje.
Startujemy od 11 w niedzielę.

Serdecznie zapraszamy dzieci w różnym wieku ze szczególnym uwzględnieniem najmłodszych w wieku 5-11 lat wraz z rodzicami i opiekunami w miejsce, w którym będą miały szansę spróbować swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych. Festiwal sportu dla dzieci Wannado to wydarzenie wyjątkowe. Daje dzieciom szansę na odkrycie własnej sportowej drogi, rodzicom wskazuje jak pomóc swojemu dziecku w sportowym rozwoju.

Czytaj dalej

Dnia 1.09.2017 (piątek) Klub będzie nieczynny.

6 medali: dwa złote, jeden srebrny, trzy brązowe

Na poznańskiej Malcie w miniony weekend odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski.

KS AZS AWFiS Gdańsk reprezentowało 10 zawodników. Świetnie zaprezentowali się Daniel Dwojakowski z Patrykiem Butyńskim, którzy zdobyli po 3 medale, odpowiednio złoty i dwa brązowe oraz Zuzanna Gutkowska, która zdobyła dwa medale srebrny oraz brązowy. Warte podkreślenia jest to, że cała startująca 10 zawodników wróciła z medalami.

Czytaj dalej

W dniach 7-9.07.2017 w Toruniu odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów. KS AZS AWFiS reprezentowało 13 zawodniczek i zawodników. Największy sukces odniósł jednak Cyprian Mrzygłód, który wygrał rywalizację oszczepników ze znakomitym rezultatem 76.92 (PB).

Czytaj dalej

W dniach 1-2.07.2017 w Suwałkach rozgrywane były Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce. KS AZS AWFiS zdobył dwa medale. Brązowy medal w rzucie oszczepem wywalczyła Agnieszka Grubba. W jej ślady poszła młodsza siostra Aleksandra, która zdobyła brązowy krążek w rzucie dyskiem.

Czytaj dalej

17 czerwca grupa 7 zawodników reprezentujących barwy AZS AWFiS Gdańsk wzięła udział w zawodach International Judo Tournament „Young Europe” Solanin Cup 2017. W silnie obsadzonym turnieju wystąpili zawodnicy z 18 krajów. Punktowane miejsca zajęli: 7 miejsce – Maciej Radlak U11 -27kg, 5 miejsce – Franciszek Maruszak U11 -39kg, 5 miejsce – Dominika Maruszak U15 -52kg, 3 miejsce – Agata Syska U15 -44kg.

Czytaj dalej

W dniach 17-18.06.2017 na przepięknym torze w Kruszwicy odbyły się IX Mistrzostwa Polski Klubów AZS w wioślarstwie. Rywalizacja toczyła się w dobrych warunkach atmosferycznych oraz świetnej atmosferze na trybunach, wśród licznie zgromadzonej publiczności. Przygotowanie naszych zawodników przełożyło się na świetne wyniki. Akademicy z Gdańska wywalczyli łącznie 15 medali i zostali drużynowymi Mistrzami Polski klubów AZS !!!

Czytaj dalej

Puchar Świata w Poznaniu – brązowy medal Jankowskiego, Mateusz Biskup Piąty.

Miłosz Jankowski (AZS AWFiS Gdańsk) i Jerzy Kowalski (Gopło Kruszwica) zdobyli w Pucharze Świata w Poznaniu brązowy medal w dwójkach podwójnych wagi lekkiej 6.15,90. Wygrała Francja 6.12,40 przed Irlandią 6.15,33.

Czytaj dalej

Archiwa