nabór2

Sekcja Strzelectwa Sportowego AZS

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników strzelectwa sportowego do uczestnictwa w naszej sekcji.

Sekcja przeznaczona jest dla osób, które miały już kontakt ze strzelectwem sportowym w stopniu wyczynowym jak i amatorskim. Dla osób zupełnie początkujących oferujemy szkolenie polegające na nauce od podstaw strzelectwa sportowego. Wszystkim uczestnikom gwarantujemy udziały w naszej wewnętrznej lidze, którą rozgrywamy co tydzień, jak i możliwość wzięcia udziału w zawodach regionalnych oraz rangi ogólnopolskiej.

Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze na wyczynowej strzelnicy pneumatycznej. Głównym naciskiem sekcji jest pokazanie strzelectwa sportowego jako wyjątkowej dyscypliny sportowej.

Trener: Marcin Fidala marcin39fidala@gmail.com tel. 510 549 587

Treningi: Czwartek 18:00 – 20:00

Ul. Świętojańska 5/7

Gdynia

Uczestnictwo: Uczestniczyć może każda chętna osoba, która posiada aktualna legitymacje AZS na sezon 2015/2016 ( Na pierwszym treningu nie jest wymagana legitymacja, a dodatkowo na tym treningu pomożemy wykonać tą legitymacje)

Koszt uczestnictwa: każdy uczestnik uiszcza na każdym treningu opłatę w wysokości 5zł ( W cenie zawarte są koszty amunicji, tarcz itp.)

Nie potrzeba mieć własnego sprzętu, wszystko jest użyczane nieodpłatnie na strzelnicy przez sekcję. Jeśli posiadasz swoją broń pneumatyczną, możesz śmiało z niej trenować

Archiwa