Dojlidy Białystok z aspiracjami na medal pokonany w Lotto Superlidze

Autor: azs-admin | 10/26/2020
Powrót
Dojlidy Białystok z aspiracjami na medal pokonany w Lotto Superlidze

Dzień dobry w poniedziałek po zmianie czasu na zimowy brr ️☃️
Czas na kolejne…
PODSUMOWANIA & ZAPOWIEDZI 

Part 1. Podsumowania:
W tej sekcji zajmiemy się arbitralnie najważniejszymi wydarzeniami z ubiegłego tygodnia.
Runda zasadnicza LOTTO Superliga jak szybko się zaczęła tak szybko dobiega końca, a na konkluzję trzeba będzie poczekać jeden pełen miesiąc, ale o tym później.

Na Warmii i Mazurach jest pewna mieścina, nazywa się Działdowo, od jakiś kilkunastu lat grają w różnych ligach tenisa stołowego w Polsce, tak się składa że w tym sezonie tylko jeden z ich zawodników potrafi poprawnie wymówić nazwę owego miasta, dla którego gra. Ogólnie jesteśmy przekonani, że to dobre chłopaki, którzy dobrze grają w pingponga, no więc w ten piątek przyjechali do Gdańska na mecz. No był mecz i było po meczu (0:3). Niektórzy po prostu nam nie pasują do gry, to tak jak Timo Boll bardzo często przegrywał z Adrianem Crisanem, a wszyscy się zgodzą, że w ogólnym rozrachunku Niemiec plasuje się o niebo wyżej od Rumuna w świecie tenisa stołowego.

Sobotnie wtrącenie 1 ligowe.
Jak wcześniej wspominaliśmy rozgrywki na zapleczu Superligi dopiero nabierają tempa, a po naszych chłopakach widać głód gry. Bowiem kolejny raz wynik 9:1 mówi sam za siebie, to również pokazuje, że dobre wyniki podczas weekendu są osiągane dzięki ciężkiej i dobrej pracy wykonanej przez wiele tygodni przy stole na treningach. Teraz naszą drugą drużynę czekają na papierze silniejsze zespoły, kibicujemy ku najlepszym wynikom oraz zagrzewamy do walki!

Superliga wróć.
Teraz szybko zapominamy o piątku, czas na niedziele. Niby czas zimowy, ale cała Polska skąpana w słońcu oraz o wysokich temperaturach powietrza. Tym razem przyszedł czas na mecz wyjazdowy w Białymstoku, zespół który do dziś przegrał tylko raz, raz!
I teraz tak, ten kto nie oglądał tego spotkania naprawdę gorąco zachęcamy do obejrzenia zapisu meczu na Youtube. M A J S T E R S Z T Y K pojedynków ligowych, wszystko pięknie zagrało. W tym roku sporo meczów już wygraliśmy, ale ten chyba na razie na długi czas zostanie naszym ulubionym! 🥳

Part 2. Zapowiedzi:
Jak na wstępie zostało wspomniane w ostatniej kolejce Superligi szykuje się jedno z najciekawszych rozstrzygnięć jakie mogłyby się wydarzyć.
Albowiem, my utrzymujemy 6 miejsce w tabeli premiowane grą w grupie mistrzowskiej w rundzie rewanżowej, mamy 20pkt, na 5 miejscu jest depcząca nam po piętach Energa Manekin Toruń z 17pkt. W tym wypadku jesteśmy w bardziej komfortowej sytuacji, bo żeby cieszyć się z utrzymania pozycji wystarczy nam przegrana 2:3 po której otrzymamy 1 pkt i tym samym obronimy się przed degradacją przez zawodników z grodu Kopernika.
Na ten szlagierowy pojedynek terminarz każę nam czekać ponad miesiąc!

W meczu u siebie (kolejny atut po naszej stronie!) podejmiemy Toruń 27 listopada o 18:00.
Bądźcie z nami!

Jak zawsze,
serdeczne pozdrowienia & stay safe wszyscy!

Pozdrawiam
Bartosz Gajek