Jesteśmy w play-off LOTTO Superligi

Autor: azs-admin | 11/28/2020
Powrót
Jesteśmy w play-off LOTTO Superligi

Piątek 18:00, patrzymy na ustawienie gier, trochę zaskoczenie, ale myślimy, jest dobrze.
Szybko jednak przekonujemy się o bolesności sportu i o fakcie, że ludzie grają, a nie nazwiska. Zaczęło się niefortunnie, wielkiej presji w pierwszym pojedynku nie sprostał nasz lider Patryk Chojnowski, odchodzi od stołu pokonany przez Damiana Węderlicha 1:3.
No nic, są następne gry.
Tomek Tomaszuk zaczął jak burza, od prowadzenia 2:0 z Konradem Kulpą, ale mili Państwo nic bardziej mylnego, przecież to tenis stołowy….i po raz kolejny jesteśmy świadkami drugiej porażki akademików tym razem 2:3 (10:12 w 5. secie).
U bukmacherów kursy poszybowały. Toruń powoli zaczął witać się z przysłowiową gąską.
Wtem wchodzi ON.
Panie i panowie przedstawiamy Wam bohatera, tego który nie stracił wiary, niezłomnego gladiatora, tego który gdy wydawało się, że wszystko już stracone, on się nie poddał i tchnął życie w żagle naszego okrętu.
Szymon Malicki, bo o nim mowa, tym razem to my wygrywamy o milimetry – zwycięstwo z Tomaszem Kotowskim 3:2 i 12:10. Coś nieprawdopodobnego.
Kolejny pojedynek, i kolejne wyzwanie przed naszym liderem.
Tym razem Patryk całkowicie zrehabilitował się i w dreszczowcu wytrzymał do końca i dał nam ten drugi upragniony punkt w całym spotkaniu pokonując zawodnika z Torunia Konrada Kulpę 2:1.
Oficjalnie w tamtym momencie byliśmy w najlepszej 6, w grupie mistrzowskiej

LOTTO Superliga

. Jakieś marzenie tego sezonu naszej sekcji zostało spełnione, ale przecież został jeszcze debel, w tym wypadku wisienka na torcie. Niesieni falą totalnej energii 3 punkt w tym meczu pada również naszym łupem.

Ekstaza na wirtualnych trybunach, mecz sezonu, mecz roku, coś wspaniałego.
Przewrotność tenisa stołowego pokazała się dzisiaj z najlepszej strony. Mega brawa za walkę i fantastyczny mecz dla drużyny gości

Energa Manekin Toruń

, ale 27.11.2020 będzie miło wspominany przez KS AZS AWFiS Baltę Gdańsk!