Najlepsi sportowcy Klubu nagrodzeni

Autor: azs-admin | 10/12/2020
Powrót
Najlepsi sportowcy Klubu nagrodzeni

W dniu 7.10.2020 przedstawiciele Zarządu KS AZS AWFiS Prezes Leszek Blanik oraz Wiceprezes Bartosz Gajek spotkali się ze sportowcami Naszego Klubu, którzy w ostatnim czasie osiągali sukcesy na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Spotkanie było nie tylko formą gratulacji ale także podziękowania dla sportowców i trenerów, że są z nami i wspólnie pracują zarówno na osobiste rekordy jak i sukcesy całego Klubu.

Gratulacje z rąk Prezesa i Wiceprezesa odebrali przedstawiciele kilku sekcji sportowych

JUDO

  1. Miller Karolina – 3 miejsce w wadze do 70 kg  w MPS
  2. Madajewska Katarzyna – 3 miejsce w wadze do 78 kg w MPS

Trener : Radosław Laskowski

 

Lekka Atletyka

  1. Olga Pietrzak bieg na 200m – 3 miejsce MP seniorów
  2. Ania Pólkowska bieg na 800 m. – złoty MP seniorów w hali zloty

Trener Ania Sękowska

  1. Patryk Tanaś –  bieg na 800 m. – Halowe MP seniorów brąz ;  Halowe MP U23 srebro  i MP U23  brąz wszystko

Trener:   Tomasz Krawczak 

  1. Norbert Kański brązowy medal – halowe MP U23  skok w dal7.70 kadra narodowa
  2. Patrycja Adamczyk – 3m. MP U23 w siedmioboju kobiet

Trener: Ryszard Kański 

  1. Cyprian Mrzygłód –  Złoto MP U23 i  srebro MP seniorów

Trener:Leszek Walczak 

  1. Urban Karolina – złoto w pchnięciu kula w AMP, srebro MP seniorów w dysku, MP U23 – zloto w dysku i srebro w kuli

Trener: Aleksandra Walczak

 

Szermierka złoty medal drużynowo w Mistrzostwach Polski młodzieżowców

  1. Piotr Borowiec
  2. Adam Podralski
  3. Mateusz Kozak – indywidualnie brąz w MP Młodzieżowców
  4. Mikołaj Rudnicki

Trenerzy: Krzysztof Walka i Andrzej Witkowski

 

Wioślarstwo

  1. Demczuk Aleksandra (Rychlicki Michał – trener)

MMP 3 miejsce w kategorii 2xKA (dwójka podwójna kobiet) oraz 4+KA (czwórka ze sterniczką kobiet)

MPS 3 miejsce w kategorii 1xKL (jedynka wagi lekkiej kobiet) oraz 2xKL (dwójka podwójna kategorii lekkiej kobiet)

  1. Górka Adrian (Rychlicki Michał – trener)

MPS 3 miejsce w kategorii 2-MA (dwójka bez sternika mężczyzn)

  1. Górski Dawid (Rychlicki Michał – trener)

MPS 3 miejsce w kategorii 2-MA (dwójka bez sternika mężczyzn)

  1. Konecka Angelika(Rychlicki Michał – trener)

MMP 3 miejsce w kategorii 4+KA (czwórka ze sterniczką kobiet) 

  1. Pawlak Izabela(Rychlicki Michał – trener)

MMP 3 miejsce w kategorii 2xKA (dwójka podwójna kobiet) oraz 4+KA (czwórka ze sterniczką kobiet)

  1. Potrzuska Anna (Rychlicki Michał – trener)

MMP 3 miejsce w kategorii 4+KA (czwórka ze sterniczką kobiet) 

  1. Kowalska Nadia (Rychlicki Michał, Pszczółkowski Patryk – trener)

MMP 3 miejsce w kategorii 4+KA (czwórka ze sterniczką kobiet)

  1. Pluta Marta (Rychlicki Michał, Pszczółkowski Patryk – trener)

MPS 3 miejsce w kategorii 2xKL (dwójka podwójna kategorii lekkiej kobiet)

MPJ 3 miejsce w kategorii 4+KJ (czwórka ze sterniczką kobiet)

 

Trenerzy: Michał Ryclicki i Patryk Pszczółkowski

wyróżnienie za MEJ

  1. Szymon Tomiak MPJ 1 miejsce w kategorii 2-MA (dwójka bez sternika mężczyzn)

MEJ 8 miejsce w kategorii 2-MA (dwójka bez sternika mężczyzn)

  1. Jacek Sobczak   (Petrykowski Andrzej, Pszczółkowski Patryk – trenerzy)

MPJ 1 miejsce w kategorii 2-MA (dwójka bez sternika mężczyzn)

MEJ 8 miejsce w kategorii 2-MA (dwójka bez sternika mężczyzn)

Trenerzy: Petrykowski Andrzej, Pszczółkowski Patryk –

 

Żeglarstwo

  1. Tytus Butowski – 2 miejsce w MP Młodzieżowców w klasie 49er; 2 miejsce w MP Senior w klasie Laser Radial; 2 miejsce w Pucharze Europy Micro
  2. Krasodomski – 3 miejsce MP Juniorów w klasie Laser Standard

Trener Mateusz Hanke

  1. Ewa Lewandowska – 2m Mistrzostwa Polski,  klasa optimist, 1m Mistrzostwa Polski w sprincie, klasa optimist;

1m Mistrzostwa Polski w sprincie, klasa 420

Trener Adam Paszek

Wszystkim Naszym sportowcom jeszcze raz gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!