Pakiety startowe w ramach członkostwa w Klubie Sportowym AZS AWFiS Gdańsk

Autor: Maciej Szafran | 10/16/2021
Powrót
Pakiety startowe w ramach członkostwa w Klubie Sportowym AZS AWFiS Gdańsk

Idzie nowe!

Od tego roku, a właściwie od dziś (!) członkostwo w naszym Klubie Sportowym AZS AWFiS Gdańsk wiąże się z miłym akcentem w postaci pakietu startowego, skompletowanego we współpracy z naszymi nowymi partnerami!

Członkostwo w Akademickim Związku Sportowym

Z początkiem każdego nowego roku akademickiego wznawiamy członkostwo w #AZS i wyrabiamy legitymacje w wersji elektronicznej lub w formie plakietki – wybór należy do Ciebie.

O wszystkich korzyściach wynikających z członkostwa, ISIC, ubezpieczenia, dowiecie się z linku zamieszczonego w pierwszym komentarzu pod postem i tam też dokonujemy swojej rejestracji i aplikacji.

Wchodzimy pod link na stronie AZS ( http://azs.pl/legitymacje ) > legitymacja AZS/ legitymacja ISC AZS / legitymacja ITIC AZS > zakładamy konto/ logujemy się na swoje konto > aplikujemy z przynależnością klubową do KS AZS AWFiS Gdańsk > wybieramy sekcję > zgłaszamy się > czekamy cierpliwie na potwierdzenie > wnosimy opłatę otrzymujemy potwierdzenie > odbieramy pakiet startowy!

Przynależność Klubowa w Klubie Sportowym AZS AWFiS Gdańsk

Jako sportowcy wyczynowi wybieracie jedną z 9. sekcji: Bobsleje, Gimnastyka, Judo, Lekkoatletyka, Pływanie, Szermierka, Tenis Stołowy, Wioślarstwo, Żeglarstwo. Stawka podstawowa 100 zł

Jako uczestnicy zajęć komercyjnych wybieracie Rekreacja: stawka podstawowa 100 zł

Jako uczestnicy zajęć gimnastycznych w Akademii Leszka Blanika wybieracie ALB: stawka podstawowa 100 zł

Jako studenci wybieracie: Sport Powszechny (legitymację Studencka), w ramach którego podsekcji będziecie trenować i reprezentować nas oraz naszą uczelnię #awfis na Akademickich Mistrzostwach Polski: stawka podstawowa 60 zł

Jako wolontariusze i osoby wyłącznie funkcyjne wybieracie sekcję Działacz: stawka podstawowa 30 zł

W zeszłym roku było nas prawie 1200. członków, w tym roku mamy znacznie większy apetyt na sport, który pomogą nam zaspokoić nasi Partnerzy, z którymi przygotowaliśmy pakiet startowy.

– Pizzeria Kreska Mąki (link:  Kreska Mąki) przekazała dla każdego członka KS AZS AWFiS Gdańsk vouchery na 30 zł ważne od 15.10.2021 do 31.01.2022 r. , do realizacji w jednym z trzech lokali na terenie Gdańska.

– Top Gun Grill Bar (link: Top Gun Grill Bar), gdzie z kartą VIP dla członka KS AZS AWFiS, po okazaniu ważnej legitymacji członkowskiej otrzymacie po proficie (caffe latte premium/ kanapka Randżera/ Gofr/ Little Italy Pasta) przy każdej z czterech wizyt w okresie 15.10.2021 – 31.021, w lokalu przy ul. Stanisława Lema 2, 80-126 Gdańsk.

– Pierogarnia Mandu (link: Pierogarnia Mandu), gdzie z ważną legitymacją członkowską otrzymacie bezpłatną lemoniadę do zamówienia, przy okazji każdej wizyty naszego Klubowicza, oczywiście z ważną legitymacją, w okresie październik- listopad 2021, do realizacji w jednym z trzech lokali na terenie trójmiasta.

– Surf Burger (link: SurfBurger )zapodaje członkom naszego Klubu vouchery na gratisową lemoniadę do zamówionego burger, do wykorzystania w okresie 15.10.2021 – 31.01.2022 r. , w każdym z lokali na terenie trójmiasta.

– Jakby tego było mało, stałą 20% zniżkę na dwudaniowe zestawy obiadowe, na podstawie okazanej, ważnej legitymacji członkowskiej otrzymacie w stołówce akademickiej na terenie naszej uczelni – Bar Sonia AWFiS (link: Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku ).

– Wszystko otrzymacie w zgrabnej i bardzo gdańskiej paczce od firmy Ziaja (link: Ziaja)wraz z mini zestawem kosmetyków dedykowanym dla dzieci, kobiet i mężczyzn

Pakiety odbierzecie w biurze Klubu (budynek administracji AWFiS przy ul. Czyżewskiego 30a – pokój nr 16) od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Witamy w Klubie! Do zobaczenia!

Dziękujemy naszym partnerom za wsparcie akcji naborowej 2021-2022!