Podsumowanie tygodnia KS AZS AWFiS w Gdańsku

Autor: Krzysztof Gostomczyk | 1/3/2022
Powrót
Podsumowanie tygodnia KS AZS AWFiS w Gdańsku

Kilka noworocznych dni za nami. W większości sportów trwają już przygotowania do rozpoczęcia sezonu. Co działo się podczas przerwy świątecznej w naszych sekcjach?
TENIS STOŁOWY
Przed wigilią Bożego Narodzenia tenisiści AZS AWFiS BALTA Gdańsk wygrali wyjazdową potyczkę z drużyną Politechniki Rzeszowskiej 3:2. To zwycięstwo przesądziło o awansie naszego zespołu do grupy mistrzowskiej. Gratulujemy!
Podczas wigilii sekcji tenisa stołowego rozegrano turniej świąteczny, w którym zmierzyli się nasi Klubowicze.
ŻEGLARSTWO
Załoga olimpijska Łukasz Przybytek/Paweł Kołodziński zakończyła wspólną drogę żeglarską. Łukasz będzie kontynuował karierę jako sportowiec, natomiast Paweł pozostanie w żeglarstwie w innej funkcji. Nowego załoganta Łukasza Przybytka poznamy niebawem.
Nasz olimpijczyk z Tokio Łukasz Przybytek niedawno został ojcem! Gratulujemy Łukaszowi i dzielnej małżonce Kamili sukcesów w życiu prywatnym i życzymy powodzenia w nowej roli.
SPRAWY ORGANIZACYJNE
30 grudnia odbyło się zdalne posiedzenie Rady Sportu AZS z udziałem Dyrektora KS AZS AWFiS w Gdańsku Macieja Szafrana. Tematyką spotkania był głównie program ACSS 2022.
Klub rozliczył wszystkie projekty, które były realizowane w 2021 roku przy pomocy Miasta Gdańsk, AZS oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Trwa publikacja cyklu przedstawiającego naszych Sponsorów i Partnerów. Dziękujemy bardzo za wsparcie w minionym roku!