Relacja z zawodów III PP we florecie Poznań 24.01.2021 r.

Autor: azs-admin | 1/26/2021
Powrót
Relacja z zawodów III PP we florecie Poznań 24.01.2021 r.

Zawody: III Puchar Polski Seniorów we florecie KGHM TOUR

Miejsce: Poznań

Termin: 24.01.2021 r.

Link do wyników:

http://www.fencingscore.pl/tournaments/2021poznan3pps/

Relacja VIDEO:

http://www.fencingscore.pl/index.php/pl/ct-menu-item-3

Znakomity występ zawodników i zawodniczek KS AZS – AWFiS Gdańsk podczas rozgrywanego w Poznaniu III Pucharu Polski Seniorów we florecie kobiet i mężczyzn KGHM TOUR.

 

Wyniki floret mężczyzn:

  1. Leszek RAJSKI (Wrocławianie)
  2. Michał SIESS (KS AZS AWFiS Gdańsk) – trener Radosław GLONEK
  3. Adrian WOJTKOWIAK
  4. Maciej BEM ( obaj AZS AWF Poznań)
  5. Adam JAKUBOWSKI – trener Radosław GLONEK
  6. Piotr JANDA – trener Krzysztof WALKA
  7. Adam PODRALSKI – trener Andrzej WITKOWSKI
  8. Mikołaj RUDNICKI (wszyscy KS AZS AWFiS Gdańsk) – trener Radosław GLONEK

 

Ćwierćfinały:

Siess – Janda 15:7

Bem – Rudnicki 15:8

Wojtkowiak – Jakubowski 15:11

Rajski – Podralski 15:7

 

Półfinały:

Siess – Bem 15:10

Rajski – Wojtkowiak 15:14

 

Finał:

Rajski – Siess 15:8

 

Miejsca zawodników KS AZS AWFiS Gdańsk:

  1. Michał SIESS –
  2. Adam JAKUBOWSKI
  3. Piotr JANDA
  4. Adam PODRALSKI
  5. Mikołaj RUDNICKI
  6. Mateusz MOŻEJKO
  7. Mateusz KOZAK
  8. Bartosz GOC
  9. Kacper SEYFRIED
  10. Piotr KASKÓW
  11. Patryk MARTYNIAK
  12. Piotr BOROWIEC
  13. Mateusz KWIATKOWSKI

 

Wyniki floret kobiet:

  1. Julia WALCZYK (KU AZS-UAM POZNAŃ)
  2. Hanna ŁYCZBIŃSKA (KU AZS-UAM POZNAŃ)
  3. Martyną SYNORDZKA (AZS AWF POZNAŃ)
  4. Natalia GOŁĘBIOWSKA (UKS DE LA SALLE GDAŃSK)
  5. Marta MECH (KS AZS AWFiS GDAŃSK) – trener Konrad PIETRUSIAK
  6. Martyna JELIŃSKA (AZS AWF POZNAŃ)
  7. Alicja KISIELEWSKA (UKS DE LA SALLE GDAŃSK)
  8. Marika CHRZANOWSKA (KU AZS-UAM POZNAŃ)

 

Ćwierćfinały:

Synoradzka – Jelińska 12:10

Walczyk – Chrzanowska 15:12

Łyczbińska – Mech 15:2

Gołębiowska – Kisielewska 15:5

 

Półfinały:

Walczyk – Synoradzka 12:6

Łyczbińska – Gołębiowska 15:5

 

Finał:

Walczyk – Łyczbińska (wygrywa Walczyk – przeciwnik wycofał się)

 

Miejsca zawodniczek KS AZS AWFiS Gdańsk:

  1. Marta MECH
  2. Ewa ZACHAREWICZ
  3. Karolina MURAWSKA

 

Na zdjęciu od lewej: Fechmistrz Włodzimierz WĘCŁAWEK (trener kadry narodowej), Michał SIESS (KS AZS AWFiS Gdańsk), Leszek RAJSKI (WROCŁAWIANIE), Adrian WOJTKOWIAK, Maciej BEM (obaj AZS AWF Poznań).