W meczu 6 kolejki LOTTO Superligi BALTA AZS AWFiS Gdańsk podejmowała czwartą drużynę w tabeli PKS KOLPING FRAC Jarosław.

W pierwszym spotkaniu Mateusz Troka podejmował Han Qiyao. Azjata pokazał swoją dominację przy stole i wygrał zdecydowanie w trzech setach.

Drugi pojedynek to spotkanie naszego lidera Patryka Chojnowskiego z Lei Kou. Tutaj również pojedynek trwał trzy sety i zakończył się zwycięstwem zawodnika gości.

Trzecia odsłona to gra Bartosza Sucha oraz Daniela Góraka, który po roku przerwy wrócił do rozgrywek krajowych z Francji. Ten pojedynek zakończył się 1:3 i całe spotkanie przegrywamy 0:3.

Następne spotkanie rozegramy 7 listopada z Pogoń POLTAREX Pogoń Lębork. Będzie to bardzo ważny mecz w kontekście utrzymania się w rozgrywkach w sezonie 2019/2020.