15 medali w finałowym dniu Mistrzostw Polski w sportach gimnastycznych!!!

W kat. senior dominowali Adrian Łopatyński i Sebastian Gawroński. Adrian wygrał w ćw. na kółkach, poręczach oraz drążku, a także wywalczył 3 miejsce na koniu z łękami. Sebastian wygrał cw. wolne, skok oraz został wicemistrzem Polski w konkurencji poręcze!
Po długiej przerwie od startów spowodowanej zmaganiem się z kontuzjami Bartosz Czaja został wicemistrzem Polski na koniu z łękami!!!

W kat. młodzieżowiec startowali Piotr Wieczorek, Dawid Węglarz oraz Dawid Burkowski.
Piotr Wieczorek został multimedalistą w dniu finałów zdobywając 5 medali w tym 2 tytuły mistrza Polski!!! Dawid węglarz wywalczył 2 srebrne medale (kólka, drążek)

Mistrzostwa Polski dobiegły końca. Gimnastycy łącznie zdobyli 20 medali w tym 9 złotych.
Pasmo sukcesów, oraz dominacja gdańskich gimnastyków trwa dalej!!!
Zawodnikom oraz trenerom serdecznie gratulujemy!!!