Wspaniale na Mistrzostwach Polski Juniorów rozgrywanych w Bydgoszczy 26.01.2019 zaprezentowały się zawodniczki oraz zawodnicy KS AZS AWFiS Gdańsk.

Rewelacyjnie walczyła Ola Jeglińska, która z kompletem zwycięstw zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Juniorów.

Tuż przed strefą medalową swoje walki zakończyły Julia Lidzbarska oraz Marta Mech zajmując odpowiednio wysokie 5 oraz 8 miejsce oraz Karolina Murawska 9 miejsce.

Świetne drugie miejsce i srebrny medal wywalczył na koniec zmagań Piotrek Borowiec KS AZS AWFiS Gdańsk

W szerokim finale na 8 pozycji ukończył zawody Patryk Martyniak.

Pozostałe miejsca florecistów:

1. Bartek Goc
  2. Mateusz Możejko
  3. Kuba Dołżycki
  4. Michał Szewczyk

27.01.2019 Odbył się turniej drużynowy Mistrzostw Polski w Bydgoszczy

We florecie męskim tytuł Mistrzów Polski wywalczyła drużyna KS AZS AWFiS Gdańsk w składzie: Piotr Borowiec, Patryk Martyniak, Goc Bartosz i Jakub Dołżycki.

W turnieju kobiet Gdańska drużyna KS AZS AWFiS zdobyła brązowy medal walcząc w składzie Jeglińska Aleksandra, Mech Marta, Lidzbarska Julia i Murawska Karolina.

Trenerami Gdańskich zawodniczek i zawodników są Konrad Pietrusiek, Krzysztof Walka, Łukasz Szymański i Andrzej Witkowski.

A w Koninie 26.01.2019

Weterani KS AZS AWFIS GDAŃSK nie zwalniają tempa. Wystartowało czterech i zdobyli cztery medale!!!

W kat. III turniej w ramach I Grand Prix Polski Weteranów wygrał Jacek Szczęsny, w kat. II, na drugim miejscu zakończył zawody Maciek Drapella, a Mariusz Krzeminski był trzeci!!!

Najmłodszy z nich Lech Szczerbowski w kat. I zdobył III miejsce!!!