
Podsumowanie KS AZS AWFiS Gdańsk
Pięć medali Mistrzostw Polski Juniorów przywieźli do Gdańska floreciści i florecistki KS ORLEN AZS AWFiS Gdańsk. Triumfy w turniejach indywidualnych odnieśli Marta Jakubowska i Szymon Głuszak. Najlepsze były też nasze drużyny! Brązowy medal wywalczyła druga drużyna męska. Na tym samym miejscu Młodzieżowe MP w chodzie zakończyła Paulina Tomaszewska. W ergometrze wioślarskim trzeci był Jan Aleksandrowicz. […]












